Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z konkursu FOTOSTORY 2014, który odbył się w czerwcu 2014r.
ZOBACZ PREZENTACJĘ "Fall of Jimmy..."

Drodzy Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum,

serdecznie zapraszamy Was do rozwiązywania krzyżówek oraz quizów, które będą zamieszczane raz w miesiącu na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce LEARN ENGLISH.

Krzyżówki oraz quizy pozwolą Wam w ciekawy sposób sprawdzić wiedzę z języka angielskiego. Każdy uczeń, który prawidłowo rozwiąże dane zadanie, weźmie udział w losowaniu nagrody - zwycięzca otrzyma pozytywna ocenę z języka angielskiego.

Pozdrawiamy

nauczyciele języka angielskiego