Warunki ubezpieczenie uczniów w szkole

Ochroną ubezpieczenia objęte są następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz następstwa zawału serca i udaru mózgu, następstwa obrażeń ciała, których zaistnienie spowodowane zostało atakiem epilepsji albo omdleniem o nieustalonej przyczynie albo sepsą doznanych przez Ubezpieczonego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz za granicą.

Okres ubezpieczenia: od 1 września 2017 do 31 sierpnia 2018, 24h/dobę.

Wariant bezkomisyjny (szkoda ustalana na podstawie dostarczanej z wnioskiem dokumentacji medycznej poszkodowanego ucznia).

Składka 38 zł
Suma ubezpieczenia 10 000 zł

Osoba odpowiedzialna za sprawy związane z ubezpieczeniem: mgr Beata Kisiała-Buzek.

Informacje można również uzyskać w sekretariacie Zespołu Szkół w Pruchnej.