27 maja odbył się w świetlicy
KONKURS KULINARNY na wykonanie deseru dla mamy.

W konkursie wzięło udział 19 uczestników szkoły podstawowej (5 trójek i 2 duety). W skład jury weszły panie: Joanna Spandel i Izabela Królica oraz ksiądz Artur Woltman. Zadaniem uczestników było wykonanie smacznego i estetycznego deseru.
W trakcie konkursu powstały dwa desery lodowe, trzy desery owocowe oraz dwie sałatki owocowe z dodatkami (jedna z jogurtem wymieszanym z musli i druga z kolorową galaretką, bitą śmietaną i tartą czekoladą).

Jury miało trudne zadanie, bo wszystkie desery były po prostu przepyszne :). Dwa z nich szczególnie przypadły im do gustu i tym samym ich wykonawcom przypadło równorzędne I miejsce w konkursie. Były to sałatka owocowo-galaretkowa z bitą śmietaną i tartą czekoladą wykonana przez uczennice klasy II: Emilię Woźny, Olgę Mach i Sylwię Ihas oraz Porzeczkowa fantazja, deser lodowy wykonany przez uczennice klasy 6: Martę Hudziec, Gabrysię Danel i Sonię Sikorę.
Drugie miejsce przypadło uczennicom klasy 6: Wiktorii Kuli, Sandrze Ćwięczek i Paulinie Kukuczce za owocowy deser mamy.

Natomiast III miejsce w konkursie należy do uczennic klasy 3: Annie Kukuczce oraz Kindze Worek za owocowy deser "Buźka".
Serdeczne podziękowania dla uczestników konkursu oraz gratulacje dla laureatów!

Dnia 13 lutego br. odbyła się w naszej świetlicy kolejna edycja konkursu "Mini Lista Przebojów". Do konkursu stanęło 10 uczestników (w tym jedno trio i dwa duety). W skład jury konkursu weszły panie: Izabela Królica, Magdalena Penkala oraz Sylwia Kajstura.

Na widowni zasiadły przedszkolaki z grupy starszej, klasa 5 szkoły podstawowej oraz klasy I i II gimnazjum.

Pierwsze miejsce jury przyznało jednogłośnie duetowi: Zofii Bujok i Wiktorii Kałużnej za wykonanie piosenki Sylwii Grzeszczak pt.: "Karuzela" (dziewczyny otrzymały maksymalną liczbę punktów).

Drugie miejsce przypadło uczennicom klasy 1 szkoły podstawowej: Nadii Bierskiej oraz Kornelii Czakon, które przygotowały piosenkę Urszuli pt.: "Konik na biegunach".

Natomiast III miejsce przypadło uczennicy klasy I gimnazjum: Nikoli Zamarskiej za wykonanie utworu Seleny Gomez pt.: "Sad Serenade".

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!!!