Szkolny Bal Karnawałowy

11 stycznia dla uczniów Zespołu Szkół w Pruchnej zorganizowano bal karnawałowy w Sali Gminnego Centrum Integracji Wsi.

W tym roku bal poprowadził DJ- Klaudiusz Grzybek oraz animatorzy- Weronika Lebioda i Amadeusz Pajor. Najmłodsi uczniowie przybyli na bal w różnorodnych przebraniach. Oprócz tańców na uczniów czekały również rozmaite zabawy oraz nauka tańca - macareny, gangnam style i belgijki. Słodki poczęstunek zapewniła Rada Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których zaangażowanie sprawiło, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tej wspaniałej zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na szkolnej stronie facebookowej

Dodano: 2018-01-21 22:00:13