"Poznajemy baśnie z całego świata"

Szkolna biblioteka otrzymała pieniądze na zakup książek z Narodowego Programu Czytelnictwa. Już niedługo pojawią się one na półkach. A tymczasem, aby zachęcić uczniów do sięgania po książki, klasa 3 gimnazjum zorganizowała wraz ze świetlicą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury czytanie baśni pod hasłem "Poznajemy baśnie z całego świata". Do akcji włączyli się nauczyciele, którzy zaprezentowali baśń "O rybaku i złotej rybce". Gimnazjaliści, pięknie przebrani za bajkowe postacie, odczytali "Czerwonego Kapturka". Teraz czekamy na prace plastyczne ilustrujące te utwory - konkurs ogłoszony przez panią Świtałę (konkurs dotyczy klasy 4 i 5).

Dodano: 2017-11-22 22:37:33