Wizyta w Chlebowej Chacie.

18 października pod opieką ks. Pawła Tomali, Magdaleny Penkali i Barbary Brachaczek członkowie samorządu uczniowskiego zwiedzali Chlebową Chatę w Górkach Małych. Powodem wycieczki było przygotowanie do konkursu o Unii Europejskiej, który niedługo odbędzie się w Strumieniu. Uczniowie poruszali się po skansenie w strojach góralskich, bowiem brali udział w sesji zdjęciowej. Była to świetna zabawa, w czasie której objawiło się sporo talentów aktorskich.

Dziękujemy właścicielom Chlebowej Chaty za udostępnienie pomieszczeń.

Dodano: 2017-10-29 13:47:11