Spotkanie z policjantem.

16 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z policjantem, które zostało zorganizowane przez MGOK w Strumieniu - świetlicę w Pruchnej. Było to pierwsze spotkanie z cyklu "Życie ma różne odcienie", założeniem którego jest poznawanie przez młodzież tajników różnych zawodów. Jeśli opowieść o wykonywanym zawodzie przekazywana jest z pasją - tym bardziej ochoczo młodzi ludzie uczestniczą w tego typu przedsięwzięciach.

Pan aspirant M. Pisarek przekazał również podstawowe informacje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich. W świetlicy zaplanowane są jeszcze spotkania z wieloma ciekawymi osobami, jak na przykład ze stewardessą, pasjonatką podróży, radną czy kierowcą rajdowym oraz jego pilotem (będzie również samochód rajdowy).

Dodano: 2017-10-19 20:31:23