Miejsko-gminny turniej mini piłki nożnej

10 października br. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano miejsko-gminny turniej mini piłki nożnej dzieci (rocz. 2005 i mł.). Do zawodów zgłosiły się reprezentacje chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Wojciech Grelowski, Paweł Mrowiec, Mikołaj Orszula, Maksymilian Worek, Stanisław Hernik, Łukasz Michałek, Paweł Wilk, Jakub Raszka, Patryk Kloc, Wojtek Gabryś zdobyli wysokie II miejsce. Opiekunem drużyny była Pani Gabriela Stuchlik.

Dodano: 2017-10-19 20:15:00