Pasowanie na Przedszkolaka

27 września odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości oraz przedstawienia części artystycznej przygotowanej przez każdą z grup.
Programy artystyczne były wesołe, piękne oraz wzruszające. Po części artystycznej dzieci zostały pasowane na Maluszka, Średniaka oraz Starszaka składając jednocześnie Przysięgę Przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz róg obfitości. Przysięgę również złożyli rodzice, obiecując współpracę z przedszkolem w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów wychowawczo-dydaktycznych. Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci wzięły udział w zajęciach muzyczno-ruchowych oraz mogły skorzystać z innych atrakcji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Dodano: 2017-10-18 20:47:28