Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/18

4 września 2017 roku w Zespole Szkół w Pruchnej zainaugurowano rok szkolny 2017/2018.
Pierwszoklasiści zostali uroczyście pasowani na Ucznia w obecności nauczycieli, rodziców i uczniów. Otrzymali również bogate rogi obfitości ufundowane przez rodziców.
W tym roku dwudziestu pięciu najmłodszych uczniów rozpocznie naukę w klasie pierwszej.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć galerii

Dodano: 2017-09-08 10:21:17