Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pruchnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17.

Wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem.
Dyrektor szkoły Mariusz Mendrok wręczył absolwentom Szkoły Podstawowej im. Emilii Michalskiej oraz absolwentom Gimnazjum w Pruchnej świadectwa i wyróżnienia w postaci statuetek NAJLEPSZY ABSOLWENT oraz NAJLEPSZY SPORTOWIEC.

Jak co roku wyrazy uznania złożono również rodzicom najlepszych uczniów.

Najlepsi Absolwenci Gimnazjum w Pruchnej: Sonia Sikora, Paulina Kukuczka, Paulina Grzybek

Najlepsi Sportowcy Gimnazjum w Pruchnej 2017: Marta Hudziec i Bartosz Szołtys

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii.

Przed nami dwumiesięczne wakacje i na ten czas życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji, słonecznej aury, aktywnego wypoczynku oraz pięknych wakacyjnych przeżyć.

Dodano: 2017-06-28 12:37:49