Dzień Matki i Dzień Ojca w klasie pierwszej

2 czerwca 2017 klasa pierwsza gościła w szkole swoich rodziców. Okazją do spotkania był miniony niedawno Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca.

Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni Beaty Rojczyk przygotowały montaż słowno-muzyczny. Program rozpoczęła scenka o Małgorzatce i sałatce, a mamusie zostały obdarowane różami i... zieloną sałatą. Nie zabrakło recepty na smutki dla mamy w piosence "Kołysanka w piżamie" oraz wesołej piosenki dla taty "Jajecznica z sześciu jaj". Po piosence "Rosną sobie kwiatki" dzieci obdarowały swoje mamy własnoręcznie wykonanymi wiankami. Dla tatusiów przygotowane zostały laurki z lokomotywami - miłe wspomnienie zabaw z lat dziecinnych.

W programie nie zabrakło oczywiście tradycyjnych wierszy, którymi dzieci wyraziły miłość i podziękowanie dla swoich rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Wychowawczyni dziękuje wszystkim rodzicom za przybycie na spotkanie oraz tym, którzy pomogli przy organizacji imprezy.

Dodano: 2017-06-12 09:36:26