47 Rajd Górski na Równicę

6 maja br. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunami p. małgorzatą Pochą, p. Gabrielą Stuchlik i p. Adamem Zawadą uczestniczyli w 47 Rajdzie Górskim na Równicę.

Wczesnym rankiem udaliśmy się autokarem do Brennej Leśnicy, skąd udaliśmy się zielonym szlakiem na szczyt. Na mecie rajdu był dłuższy odpoczynek, otrzymaliśmy ciepły posiłek i pamiątki przygotowane przez PTTK. Pogoda była kapryśna, padał deszcz, ale późnym popołudniem zaświeciło słońce.

Nasza uczennica Sonia Sikora zdobyła 3 miejsce w konkursie wiedzy o górach, otrzymując wartościową nagrodę. Gratulujemy jej.
Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy zakończyliśmy rajd i wróciliśmy do naszych domów.

Dodano: 2017-05-09 21:11:49