I nagroda dla Damiana Worka w powiatowym konkursie

Uczeń klasy 3 naszego gimnazjum został nagrodzony w powiatowym konkursie o tematyce prozdrowotnej "Zdrowie po cieszyńsku" w kategorii gra edukacyjna.
Otrzymał I miejsce za skonstruowanie gry z czytelnym morałem prozdrowotnym. Gra nosi tytuł "Wyścig po zdrowie" i jest przeznaczona dla całej rodziny. Uczestnicy gry wędrują po planszy i odwiedzają różne miejscowości naszego regionu, poznają zabytki, interesujące miejsca charakterystyczne dla poszczególnych gmin. Ponadto otrzymują dodatkowe punkty za aktywność fizyczną jakże potrzebną dla naszego zdrowia.

Dyplom i nagrodę Damianowi wręczono w dniu 26 kwietnia w Domu Narodowym w Cieszynie podczas uroczystego finału konkursu. Ponadto swoje prace na konkurs wysłali również: Paweł Wilk - gra edukacyjna, Natalia Wilk - praca literacka, Judyta Grzywa - praca literacka.
Opiekunem uczniów była p. Magdalena Penkala.

Dodano: 2017-05-07 20:10:06