Mini piłka siatkowa w szkole

"Ruch jest zdrowiem" Arystoteles pod takim hasłem przewodnim raz w tygodniu odbywały się zajęcia sportowe z mini piłki siatkowej skierowane dla uczniów szkoły podstawowej.
Na zajęciach nauczano i doskonalono podstawowe umiejętności techniczne i taktyczne z mini piłki siatkowej. Cykliczne spotkania zakończono udziałem w zawodach sportowych na szczeblu gminnym.

Drużyna dziewcząt w składzie : Hanna Golasowska, Julia Brachaczek, Karolina Osowska, Oliwia Duraj, Paulina Banot, Anna Kukuczka, Wiktoria Libchen, Emili Sznurkowska, Olga Mach, Anna Grelowska wywalczyła pierwsze miejsce pokonując drużynę z Drogomyśla, Bąkowa, Strumienia i Zabłocia.

Natomiast drużyna chłopców w składzie: Jacek Milata, Mateusz Szewczyk, Rafał Szarzec, Patryk Kloc, Stanisław Hernik, Paweł Wilk, Łukasz Michalik, Maciej Plinta, Bartosz Balcar, Jakub Raszka zdobyli trzecie miejsce . Jest to duży sukces naszych uczniów .

Drużyna dziewcząt 28 lutego br. reprezentowała gminę na zawodach II grupy Mini Piłkę Siatkową w Chybiu, gdzie ustępując tylko drużynie ze Skoczowa uplasowała się na wysokim II miejscu .

1. SP Skoczów
2. SP Pruchna
3. SP Chybie
4. SP Brenna
Sukcesy i miłe spotkania na sportowo postanowiliśmy uczcić zamawiając "zdrową" żywność - PIZZĘ - ale wszyscy chyba jednym głosem stwierdzamy, że zasłużyli!

Dodano: 2017-04-03 12:20:05